Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-08-13

Zawody na jeziorze Maconka

Paweł Krzemianowski to nasz stały współpracownik, który w tym sezonie ponownie rzucił wyzwanie najlepszym karparzom rzutowym w Europie i wystartował wraz z kolegami z ekipy Invader w zawodach na jeziorze Maconka. Zapraszamy do lektury jego relacji. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Paweł? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 8/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Zawody, które pozostają w pamięci na zawsze, to te, które wymagają od nas największego poświęcenia: czasu, sił, umiejętności. Do takich właśnie należą European Proffesional Boilie Cup, na węgierskim jeziorze Maconka.

W dniach od 16 do 21 czerwca 2019 roku już po raz szesnasty na jeziorze Maconka na Węgrzech zorganizowano prestiżowe zawody karpiowe pod nazwą European Professional Boilie Cup. Zawody te odbywają się w formule rzutowej na podstawie regulaminu i zasadach stworzonych przez federację FIPS-ed. Tym razem zawodnicy zjechali z różnych rejonów świata, m.in. z Afryki i USA, aby stanąć w szranki z innymi zawodnikami rzutowymi ze starego kontynentu. Do walki zgłosiły się ostatecznie 33 zespoły składające się z 3 zawodników. Nie widziałem zespołu dwuosobowego, gdyż wymagania, które stawia przed sobą ta woda oraz konkurencja, powodują, iż mało który zespół podołałby trudom 115 godzin zmagań z pogodą, rybami i samym sobą.


 

Polecane aktualności